Naši novomanželé

Zuzka & Vláďa
2022

"Kouzelná svatba na kouzelném místě! Nádherné prostory a hrad v pozadí se nám postaraly o naprosto výjimečnou atmosféru. Pan majitel a jeho dcera byli neskutečně ochotní a nápomocní nejen při přípravách, ale i během svatebního dne. Vše proběhlo zcela bezchybně. Ještě jednou moc děkujeme, lépe jsme vybrat nemohli! "

hotel hrad zvířetice - svatba zuzka a vlada

Domča & Honza
2021

"Svatba na Zvířeticích byla naše nejlepší volba. Po doporučení kamarádky, která zde měla svatbu rok před námi, jsme se po zásnubách v dubnu 2021 rozjeli na osobní prohlídku. Hned bylo jasné, že místo na konání svatby je vybráno. Zřícenina i celý hotel nás ohromil..."

hotel hrad zvířetice - svatba domca a honza

Bára & David
2021

"Zvířetice bylo to první místo, kam jsme se jeli podívat, když jsme plánovali svatbu,a hned po příjezdu nám bylo jasné, jak moc je tohle místo jedinečné. To se nám pak také potvrdilo - náš svatební den byl tím nejlepším dnem v našich životech a to především díky Zvířeticím a panu majiteli, který nám se vším nesmírně pomohl."

hotel hrad zvířetice - svatba bara a david

Dana & Karel
2018

Svatba na Zvířeticích pro nás byla volba číslo jedna a my jsme nesmírně šťastni, že jsme ji u Vás mohli prožít. Byl to nádherný den a my na něj moc rádi vzpomínáme. Každý rok v den výročí svatby se k Vám vracíme s fotografem a necháváme si udělat další vzpomínku do alba.

hotel hrad zvířetice - svatba dana a karel

Eva & Torben
2018

"Náš svatební den byl naprosto dokonalý, jelikož jsem neměli žádné omezení co se týče organizace a využití prostorů, které patří k hotelu. Vše nám bylo umožněno a nápadům se rozhodně nekladly žádné limity :) Každý rok se s manželem na toto kouzelné místo rádi vracíme!"

hotel hrad zvířetice - svatba eva a torben